TTX-W500BP-Beautiful metal click pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 137*9mm |
| Weight: | 13g |
| Logo: | Can add logo |
| Pattern: | Can customize your design |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 137*9mm |
| Weight: | 13g |
| Logo: | Can add logo |
| Pattern: | Can customize your design |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |