TTX-W690B-High-end promotional pens
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 142*8.7mm |
| Weight: | 14g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 142*8.7mm |
| Weight: | 14g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |