TTX-W693B-Promotional pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 142*8.9mm |
| Weight: | 15g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 142*8.9mm |
| Weight: | 15g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 3000 |
| Purpose: | Writing tool |