TTX-W370B-Push-button promotional ballpoint pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 136*10mm |
| Weight: | 24g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 136*10mm |
| Weight: | 24g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |