TTX-W503R-Retro Cultural and Creative Museum Wooden Pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Wooden pole |
| Size: | 115*14mm |
| Weight: | 50g |
| Logo: | Can add logo |
| Bronze Statue: | Customizable statues of your design |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Wooden pole |
| Size: | 115*14mm |
| Weight: | 50g |
| Logo: | Can add logo |
| Bronze Statue: | Customizable statues of your design |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |