TTX-W484B-Personalized Metal Ballpoint Pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 136*9mm |
| Weight: | 24g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
Category: Metal Pointball Pen
Tag: ballpoint pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 136*9mm |
| Weight: | 24g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
!Send inquiry to us. We will reply you within 30 minute!
