TTX-W662P-Eco-friendly Eternal Pencil
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 158*5.2mm |
| Weight: | 5.5g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Metal |
| Size: | 158*5.2mm |
| Weight: | 5.5g |
| Colour: | Can customize colors |
| Trademark: | You can add a logo |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |