TTX-W577R-Vintage Personalized Wooden Pen
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Wooden pole |
| Size: | 147*12.3mm |
| Weight: | 18g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |
| Brand: | TTXPENS |
| Material: | Wooden pole |
| Size: | 147*12.3mm |
| Weight: | 18g |
| Logo: | Can add logo |
| Color: | Can customize your color |
| MOQ: | 1000 |
| Purpose: | Writing tool |